Shaka

20% SLEVA NA VŠE – slevový kód: BLACK
Shop

Kdo vlastně jsme?

NAŠE STORY.

Hledáš ten nejlepší shop pro své skate a snow dobrodrůžo? Představujeme ti SHAKA.cz | snow&skate&water core board shop – tvůj vesmírný průvodce světem adrenalinových sportů, kde najdeš vše, co potřebuješ pro své vášně.

Prodáváme jen to, na čem sami jezdíme. To znamená, že každý produkt v našem sortimentu byl pečlivě vybrán a otestován naším týmem, který žije pro skateboarding a snowboarding stejně jako ty.

Od roku 2005 jsme na misi nabízet jen ty nejlepší a osvědčené produkty. Víme, že v adrenalinových sportech záleží na každém detailu, a proto ti přinášíme vybavení, kterému můžeš důvěřovat.

Naše úzka skupina přátel, kteří Shaku vedou, jsou nadšenci, kteří tráví každou volnou chvíli na snowboardu nebo longboardu. Jejich zkušenosti a vášeň pro sport jsou zárukou, že u nás najdeš jen to nejlepší.

Nenecháme se však uspat na vavřínech. Neustále sledujeme nejnovější trendy a rozšiřujeme naši nabídku o produkty, které tebe a nás samotné nadchnou.

Chceme být místem, kde každý nadšenec do skate a snowboardingu najde přesně to, co hledá.

MY JSME SHAKA bro. 

Zaměřujeme se na snowboarding, splitboarding, longboarding, paddleboarding, wakeboarding a vůbec na vše, co k tomu patří. 

HOŘÍME PRO BOARDY!

Need some help finding the right product? Use our contact form or give us a call +31 416 652803

BLESKOVÉ DORUČENÍ S DPD

We want you to have your order as soon as possible so you don't have to waste your time

MÁME KAMENNÝ SHOP

At sportshop.com we have enough to choose from so you will always find the right product.

korua snowboardy

RECENZE.

TOP ZNAČKY.