Shaka

20% SLEVA NA VŠE – slevový kód: BLACK
blog-korua-shapes

Korua Shapes jsou výrobci neobyčejných snowboardů, které dobívají svět. Korua se zrodila ze skupinky kamarádů, kteří hledali snowboardová dobrudružství po celém světě. Na cestě do Japonska v roce 2012 jsme byli svědky vzkvétající kultury „sněhového surfování“ a jejich prkna byla specificky „postavená pro hluboký prašan“. Této myšlenky jsme se chytli. Když se tedy naskytla příležitost založit vlastní značku, bylo jasné, že se zaměříme na výrobu prken, na kterých se bude snadno jezdit v našich domovských horách – v Alpách, a která se budou mimořádně dobře krájet. Základem každého prkna KORUA je vykrojení, které vám umožní vyřezávat na tvrdých groomerech jako žádné jiné a tvar, který vám umožní snadno proplouvat prašanem. Jsou to opravdu skvělé všestranné snowboardy.

Tím, že jsme kladli větší důraz na budování samotných nadčasových tvarů, rozhodli jsme se nabízet všechny naše desky s velmi minimální grafikou, která se každou sezónu nemění. To nám umožňuje investovat více energie do skutečného výkonu každého tvaru a zůstat bez sezónních „kolekcí“. Výsledkem je, že výroba je udržitelnější a také se snižuje nutkání kupovat si každý rok nový snowboard na základě aktualizované grafiky.

S vášní pro snowboarding a inovacím vytváříme skutečně jedinečné zážitky z jízdy.

Nicholas Wolken

Od svého založení je KORUA poháněna naší skutečnou vášní pro snowboarding, kterou sdílíme prostřednictvím našeho probíhajícího video seriálu Yearning For Turning. Žijeme však v regionu, kde jsme svědky tání našich ledovců a zkracování sněhových sezón, a proto jsme cítili, že je nutné přistoupit k vlastní odpovědnosti jako firmy i jako jednotlivci. Proto jsme se stali hrdým členem organizace 1% For The Planet a osobně se angažujeme a věnujeme 1% našich ročních tržeb různým nevládním organizacím.

Toto je náš příběh. Doufáme, že nás budete následovat..

Your email address will not be published.